Boot and Fun 29.11.-02.12.2018

Panairi ndërkombëtar i mjeteve lundruese, të sporteve ujore dhe veprimtarive rekreative në hapësirën e lirë.

 2017: 726 ekspozues nga 17 shtete; 40.000 vizitorë


Berlini shtrihet në mes të zonës më të madhe të sportit në ujëra në Evropë. Një numër i madh i leqeve, në bregun e ujërave të Branderburgut, zona e liqeneve të  Mecklenburgut, liqeni i Lusitanisë dhe brigjet e afërta të Baltikut janë parajsë për lundrim me lundra motorike, drejtues jahti, kaik dhe tifozët e sporteve zbavitëse. Me 3.600 km ujëra lundruese, 5.000 liqe,   Berlin Brandenburg është shtet i ëndrrave për tifozët e sporteve ujore. Në këtë panair vërehen amatorët e natyrës, peshkatarët dhe pasuesit e sporteve ujore. 

Interesimi për sporte ujore dhe turizëm, i cili është i lidhur në ujë, është në rritje e sipër. BOOT&FUN bënë pjesë në panairet më kryesore për lundra, të destinuara për ujërat kontinental dhe ujërat drejt brigjeve të lumenjve dhe paraqet një paletë të gjerë të ofertës për entuziastët e sporteve ujore.

 Me një ofertë të gjerë të sporteve zbavitëse, të pajisjeve zhytëse dhe me prezantimin e krahinave më të bukura e të njohura me sporte ujore në metropolin gjerman, për të gjithë ata që adhurojnë sportet dhe aktivitetet ujore, ky panair paraqet një platformë esenciale informative dhe një ngjarje vjetore.

Ngriheni flamurin në këtë vjeshtë dhe lundroni në BOOT&FUN si ekspozues ose si vizitorë.

 

Rezultat iskanja slik za boot & fun 2018


 
 

 


 

Kontaktni obrazec

Na kontaktoni përmes formularit Sit ueb  dhe për një kohë sa më të shkurtër të mundshme do t’ju përgjigjemi.

Fushat e shënuara me  *  janë të detyrueshme!

 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.