Bazaar Berlin 04.11.2020 - 08.11.2020

Çdo vit në panair takohen artistët botëror, zejtarët dhe tregtarët me shumicë me blerësit entuziastë të produkteve etnike dhe natyrore

2019: 507 ekspozues ; 39.339 vizitorë


BAZAAR BERLIN (IMPORT SHOP) është panairi më i madh i tregtisë vendore dhe zejeve të shkathëta nga mbarë bota. Prodhuesit dhe tregtarët në imtësi paraqesin mallrat e tyre ekzotike; atmosfera e bujshme dhe e larmishme na bënë të ndiejmë një kënaqësi të një pazari të vërtetë. Po ashtu, një ambient i veçantë ofron një joshje magjike për njohësit e produkteve etnike cilësore.

Shumëllojshmëria e panairit IMPORT SHOP BERLIN reflektohet në konceptin e dyqanit-në-dyqan me katër segmentet e sajë:


-World Market – TREGU BOTËROR
-Natural Living – JETA ME NATYRËN
-Art and Style – STILI DHE ARTI
-Winter at home – DIMRI NË SHTËPI

Çdo vit në panair 500 artist, zejtar dhe tregtar me pakicë nga mbarë bota takohen me 50.000 blerës të entuziazmuar për produktet e tyre etnike dhe produktet natyrore.


 
APPLICATION FORM -> CLOSING DATE 31.05.2020


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.