FruitLogistica 05.02.2020-07.02.2020

Panairi botëror udhëheqës i perimeve të freskëta dhe të thara dhe i perimeve

2019: 3.276 ekspozues nga 88 shtete në 374.800 m2

           78.800 vizitorë afaristë nga 150 shtete


Nga 5.2.2020 deri 7.2.2020, në panairin FRUITLOGISTICA do të paraqiten afro 2.700 ndërmarrje nga e tërë bota.

FRUITLOGISTICA është panairi më i madhe i pemëve dhe perimeve të freskëta, të thata dhe gjithçka çfarë ka të bëjë me përpunimin, vjeljen, tharjen, klasifikimin, paketimin, magazinimin dhe logjistikën. Ekspozuesit do të prezantojnë një varg të tërësishëm, duke përfshirë këtu edhe logjistikën, e cila mundëson furnizimin e konsumatorëve me produkte superiore gjatë gjithë vitit.

SEGMENTE FRUITLOGISTICA :

Të gjitha llojet e pemëve dhe perimeve të freskëta

Ambalazhi dhe etiketimi

Transporti dhe sistemet logjistike

Magazinimi

Sistemet për kultivim/pjekje

Zgjidhjet kompjuterike dhe të internetit

Shtypi dhe mediat

 


 

>>> EXHIBITOR SERVICE<<<

 

>>> VISITOR SERVICE <<<

You can buy your ticket at the representative office of MESSE BERLIN with discount:

- 1-Day ticket: 28€ (ticket office: 54€)
- Permanent ticket: 50€ (ticket office: 99€)
- Permanent ticket + Fruitnet Forum "World of fresh ideas" : 165€
-Day ticket + Fruitnet Forum "World of fresh ideas" : 115€

 

You can pay tickets with your credit card going to:

https://csg-av-si.shop.secutix.com/list/otherProducts?lang=en

 

or order tickets at the representative office:

 

Miha Čebulj
Tel.: +386(0)5905 1410; GSM: +386 (0)31 312 914
miha.cebulj@messe-berlin.si

 

Tamara Stanarević
Tel.: +386(0)5905 1411

tamara@messe-berlin.si


Welcome to Fruitlogistica 2020!

 

 

Rezultat iskanja slik za FRUIT LOGISTICA 2020

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.