FruitLogistica 03.02.2021-05.02.2021

Panairi botëror udhëheqës i perimeve të freskëta dhe të thara dhe i perimeve

2020: 3.334 ekspozues nga 88 shtete në 142.500 m2

           72.704 vizitorë afaristë nga 135 shtete


 

Nga 3.2.2021 deri 5.2.2021, në panairin FRUITLOGISTICA do të paraqiten afro 3.300 ndërmarrje nga e tërë bota.

FRUITLOGISTICA është panairi më i madhe i pemëve dhe perimeve të freskëta, të thata dhe gjithçka çfarë ka të bëjë me përpunimin, vjeljen, tharjen, klasifikimin, paketimin, magazinimin dhe logjistikën. Ekspozuesit do të prezantojnë një varg të tërësishëm, duke përfshirë këtu edhe logjistikën, e cila mundëson furnizimin e konsumatorëve me produkte superiore gjatë gjithë vitit.

SEGMENTE FRUITLOGISTICA :

Të gjitha llojet e pemëve dhe perimeve të freskëta

Ambalazhi dhe etiketimi

Transporti dhe sistemet logjistike

Magazinimi

Sistemet për kultivim/pjekje

Zgjidhjet kompjuterike dhe të internetit

Shtypi dhe mediat

 


 

>>> EXHIBITOR SERVICE: APLLICATIONS -> MAY 2020<<<

 

>>> VISITOR SERVICE <<<

 

CONTACT:

Miha Čebulj
Tel.: +386(0)5905 1410; GSM: +386 (0)31 312 914
miha.cebulj@messe-berlin.si

 

Tamara Stanarević
Tel.: +386(0)5905 1411; +386 (0)31 551 716

tamara@messe-berlin.si


Welcome to Fruitlogistica 2021!

 

Billede

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.