Bautec 16.02.2016-19.02.2016

BAUTEC është afirmuar si një prej panaireve ndërkombëtare udhëheqëse në fushën e ndërtimtarisë

2014: 520 ekspozues nga 20 shtete,

            37.000 vizitorë afaristë


 

 Grupi i vizitorëve të interesit:

Arkitektët, planifikuesit dhe inxhinierët, dyqani profesional dhe zanatet, ndërtimtarët, ndërmarrjet ndërtimore, investitorët, pronarët e shtëpive dhe banesave, qiradhënësit si dhe të gjithë vizitorët tjerë, që u interesojnë ndërtimtaria dhe restaurimi.

BAUTEC bënë pjesë në panairet më të rëndësishme në fushën e ndërtimtarisë.

Panairi është zhvilluar si një panair udhëheqës e prestigjioz i panaireve të ndërtimtarisë gjermane dhe është i destinuar si për publikun profesional ashtu edhe për vizitorë, të cilët interesohen për ndërtim dhe për modernizimin e ndërtesave.

Panairi BATEC mbulon këto fusha: mekanizimi në fushën e ndërtimtarisë, materialet ndërtimore, industria e drurit, mbulesat e çative, fasadat, teknika sanitare dhe për aklimatizim, siguria, mbrojtja kundër zjarrit, etj.  

 

 

 

 

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.